poniedziałek, 18 marca 2013

Witam po miesięcznej nie obecności. U mnie nic szczególnego, robótki idą mi raczej niemrawo nie mam czasu!!!!!!!!!!!! Zrobiłam jak sobie obiecywałam sweterek z bawełny ażurowy, oczywiście pokaże ale nie dziś - zostawiłam na wsi i dopiero najwczesniej w sobotę.Zrobiony jest nawet nawet, ale ja duża jestem w nim.Kończę dziś berecik dla Wnusi jutro zrobię zdjęcia z zięcia aparatu - ja nadal nie mam swojego i dlatego u mnie cisza na blogu.W Sobotę "moje" Blizniaki skończyły 2 latka !!!.Były 2 torciki, 4 świeczki. Torciki nie mojego wykonania - szkoda (: 
solenizantka Klara

Solenizant Aleksander z siostrą cioteczną Wikunią

Bacine Księzniczki !!!

Torciki
Prezenty od chrzestnego - rowerki

Ciocia- CHRZESTNA Olka

Było wesoło i prezenty, prezenty.Dzień pełen wrażeń dla wszystkich i radość że już mają po 2 latka i taki mały smutek,że ten czas tak szybko goni.
Ja oczywiście też dałam prezenciki, głośne prezenciki, od rana gra nam muzyka bo to 2 razy organki,jutro pokażę- babcia jak zwykle ma pomysły troszkę niewypały dla siebie, ale nic tak nie jest ważne jak uśmiech kochanych wnuków.Jutro na pewno będę z berecikiem.
Dziękuje za komentarze i lecę na Wasze cudowne blogi.Pa spokojnej nocki, jutro jeszcze zima nam zajrzy do okien.

3 komentarze:

  1. Dużo zdrówka dla Bąbli , dwa lata! to 730 pięknych poranków , uśmiechów , radości , przytulania i całusów! Sto lat dla wnucząt i dla Babci też

    OdpowiedzUsuń