poniedziałek, 14 stycznia 2013

Sweterek zdolnej synowej

Witam!!!
Wczoraj wróciłam z domu od mojej ukochanej wnusi do ukochanych Bliźniaków. Miałam zacząć robić sweter dla kuzynki jak pisałam,ale plany planami -tak to bywa, nie zaczęłam.
Mam za to zdjęcia sweterka jaki zrobiła moja synowa dla wnusi,chciałam napisać,że moja szkoła.
Uważam,że zdolna uczennica.Ocenicie sami:

Ja jestem bardzo zadowolona że synowa złapała bakcyla do drucików,syn może mniej bo żonka będzie mniej czasu poświęcała.Dopiero dostanie załamki -ostatnio siedziałyśmy z drutami we trzy: ja synowa i wnusia,szkoda że nie miałam aparatu :)

17 komentarzy:

 1. Zawsze chciałam się nauczyć czarowania na drutach :) Sweterek wyszedł cudnie :) A skoro już 3 pokolenia dziergają to tylko pozazdrościć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje w imieniu synowej i pozdrawiam serdecznie!!!

   Usuń
 2. Sweterek przecudowny!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest śliczny, aż trudno uwierzyć, że robiony ręcznie :) ja podchodzę do sweterka, ale szydełkiem, tylko dla chłopców jest o wiele mniej wzorów... trzeba uruchomić wyobraźnię :) zapraszam na mój, nowopowstający, blog z pierwszymi wykonanymi rzeczami: justcroshy.wordpress.com. Pogratulować synowej! Monika

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczególnie podziwiam właśnie młode osoby,które nie garną się do ręcznych prac wolą gotowe kupić.Gratulacje pracowitej synowej za wykonanie tak pięknego i dopracowanego sweterka

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny ten sweterek. Bardzo ładne wykończenie :)

  OdpowiedzUsuń